TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?

Návod k použití
Archiv příspěvků

05. 06. 2002 09:19 - Z domova

Slovak Open Hlohovec

V Hlohovci se od 17. do 25. května uskutečnil další tradiční mezinárodní turnaj na Slovensku.

celá zpráva | Komentáře: žádné

28. 05. 2002 15:00 - Z domova

Petrán vítězem Openu Slovan

Mezinárodní mistr Peter Petrán se stal samostatným vítězem tradičního bratislavského otevřeného turnaje.

27. 05. 2002 03:15 - Z domova

Mistrovství ČR mužů 2002, 7.-11. kolo

Mistrem České republiky v šachu mužů se pro letošní rok stal v Ostravě velmistr Petr Hába. I přes porážku v posledním kole se udržel na první příčce, když jeho největší konkurent David Navara v závěrečné partii taktéž zaváhal a prohrál. Bronzovou medaili si díky výbornému finiši (4 body z 5) odváží Miloš Jirovský.

celá zpráva | Komentáře: 1

21. 05. 2002 22:11 - Z domova

Mistrovství ČR mužů 2002, 1.-6. kolo

V Ostravě probíhá letošní přebor České republiky mužů. Uzavřeného turnaje se účastní 12 hráčů. Po 6 kolech je v čele Petr Hába, následován dvojicí David Navara a Petr Velička.

17. 05. 2002 20:22 - Z domova

Otevřený přebor olomouckého okresu

Vítězem turnaje hraného o dvou víkendech v Litovli se stal domácí Jan Suchomel před Štěpánem Žilkou, který měl pouze o půl bodu horší pomocné hodnocení. Třetí skončil Martin Beil.

17. 05. 2002 00:29 - Z domova

Olomoucký krajský přebor v šachu mládeže

Ve středu 8.května uspořádal nově vzniklý olomoucký Krajský Šachový Svaz svou první akci, Krajský přebor v rapid šachu mládeže.

16. 05. 2002 10:15 - Z domova

Tomáš Cagašík vítězně v Radkově Lhotě

Vítězem turnaje v rapid šachu, který se konal v Radkově Lhotě u Přerova se stal se 6,5 body Tomáš Cagašík.

06. 05. 2002 17:20 - Z domova

Eurotel Trophy - finále, 1. partie

Přinášíme vám podrobnou analýzu úvodní partie finálového zápasu poháru Eurotelu, ve které zvítězil Ind Ánand.

04. 05. 2002 20:13 - Z domova

Eurotel Trophy - finále

V úvodní finálové partii podal bílými výborný výkon Vishi Anand a přehrál exmistra světa Anatolije Karpova.

03. 05. 2002 15:08 - Z domova

Eurotel Trophy - semifinále

Ve finále turnaje se střetnou Anatolij Karpov a Vishy Anand, kteří své soupeře udolali v prodloužení.