TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?

Návod k použití
Archiv příspěvků

02. 05. 2002 12:31 - Z domova

Eurotel Trophy - čtvrtfinále

Čtvrtfinále pražského turnaje nabídlo divákům neobvyklý zážitek - viděli prohrát Garry Kasparova!

celá zpráva | Komentáře: žádné

02. 05. 2002 12:30 - Z domova

Eurotel Trophy - I. kolo, skupiny C a D

Dodatečně vám přinášíme výsledky druhého dne 1. kola, ve kterém startovali oba čeští zástupci. Zatímco Hráček Kramnikovi nedokázal příliš vzdorovat, partie Movsesiana s Morozevichem byly velmi vyrovnané.

01. 05. 2002 20:07 - Z domova

Eurotel Trophy - II. kolo

Skvěle organizovaná pražská soutěž dospěla do druhého kola, divácky patrně nejzajímavějšího, neboť v něm viděli šestnáct velmi napínavých a tentokrát i kvalitních partií. Všechny duely skončily v normální hrací době, prodloužení nebylo zapotřebí.

30. 04. 2002 17:00 - Z domova

Eurotel Trophy - I. kolo

Přinášíme vám podrobné informace o zápasech úvodního dne turnaje včetně komentářů partiií.

celá zpráva | Komentáře: 3

28. 04. 2002 22:01 - Z domova

World Chess Trophy 1

Překvapením úvodního dne prvního kola je vyřazení Maďara Leka, který v prodloužení podlehl Sokolovovi. Po hladkém vítězství 2-0 postoupili Kasparov i Anand, dále jde také jediná žena v turnaji Judita Polgárová.

17. 04. 2002 00:39 - Z domova

Alumin Cup v Břidličné

O tomto víkendu svými pěti koly začal tradiční šachový turnaj v Břidličné. V čele se usadila dvojice Pavel Karhánek a Jindra Kuba.

celá zpráva | Komentáře: 5

11. 04. 2002 16:26 - Z domova

Eurotel World Chess Trophy

Přinášíme vám tiskovou zprávu o blížící se akci Eurotel World Chess Trophy, která se za účasti 32 špičkových hráčů uskuteční od 27. dubna do 5. května v Praze. Z našich hráčů se jí zúčastní kromě Sergeje Movsesiana také Zbyněk Hráček.

08. 04. 2002 02:36 - Z domova

Extraliga ČR družstev 2001/02, 10. a 11. kolo

Překvapivé rozuzlení mělo závěrečné dvojkolo naší nejvyšší soutěže. Předpoklady, že o udržení budou na dálku mezi sebou bojovat Lázně Slatinice a Dům armády Praha, nebyly nakonec naplněny. Po dvou debaklech 1-7 sestupuje loňský mistr Holdia DP Praha! Přitom k záchraně mu stačilo získat navíc jediný bod na skóre.

celá zpráva | Komentáře: 54

03. 04. 2002 22:09 - Z domova

Finále Slovenského poháru

V Trenčianských Teplicích o víkendu vyvrcholil 1. ročník nové týmové soutěže - Slovenského poháru.

31. 03. 2002 23:55 - Z domova