mistři světa v šachu      info in english      
TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?
      Vyhledávání
      Pandora

Přihlašte se do e-mailové diskusní konference o šachu

Návod k použití
Archiv příspěvků

      Reklama


Šachy na internetu - 02. 12. 2002 15:44

Šachový festival týdeníku EURO a ABN AMRO

Informaci o zajímavém šachovém klání, jehož kvalifikační turnaj začínající v lednu příštího roku proběhne na českém internetu, se dozvíte v této tiskové zprávě.

 
Tisková zpráva (28. listopadu 2002)

Milovníci šachu si od ledna 2003 přijdou na své. Na hráče čekají zajímaví partneři v podobě špičkových hráčů této hry, ale také osobnosti společenského života. Nejlepší šachisté si budou moci změřit síly s jedním z mezinárodních velmistrů. Šachový festival, který pro ně připravila společnost ABN AMRO Asset Management ve spolupráci s ekonomickým týdeníkem EURO bude zahájen kvalifikačnim internetovým turnajem na začátku ledna příštího roku a ukončen bude na podzim téhož roku. 

Do kvalifikačního turnaje se může přihlásit kdokoli na adrese http://chess.hogan.cz a to do 20. prosince 2002. Na této adrese také nalezne více informací a pravidla turnaje. Turnaj je rozdělen do čtyř etap:

  • Kvalifikační internetový turnaj
  • VIP turnaj - turnaj osobností politiky, obchodu a společnosti
  • Šachová simultánka s velmistrem
  • Velmistrovský šachový zápas dvou generací

Pro nejlepší hráče z kvalifikačního internetového turnaje je vyhrazeno pět míst ve VIP turnaji a deset míst v simultánce proti mezinárodnímu velmistrovi. 

Účastníkům turnaje přejeme hodně úspěchů!


Více o ABN AMRO Asset Management:
Bankovní skupina ABN AMRO byla založena v roce 1824 a dnes patří mezi největší na světě se zastoupením ve více než 60 zemích. Vlastní jmění skupiny ABN AMRO dosahuje téměř 31 mld. EUR a aktiva přesahují 600 mld. EUR. Investiční rating AA- od Standard & Poor´s je dobrou zárukou bezpečného uložení a zhodnocování vkladů.
V České republice působí ABN AMRO Asset Management od roku 1995 a nabízí 40 otevřených podílových fondů a aktivní správu portfolií cenných papírů fyzickým i právnickým osobám. V ČR vložili investoři do produktů ABN AMRO již více než 8 miliard Kč. Celosvětově spravuje ABN AMRO Asset Management finanční prostředky přesahující 154 mld. EUR.

Komentáře k článku (0):
 

[ Zpět nahoru | mistři světa v šachu | info in english ]

NAVRCHOLU.cz