mistři světa      info in english      
TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?
      Vyhledávání
      Pandora

Přihlašte se do e-mailové diskusní konference o šachu

Návod k použití
Archiv příspěvků

      Reklama


Z domova - 19. 09. 2004 17:18

Rozlosování extraligy

V sobotu 18.9.2004 byl v Havlíčkově Brodě rozlosován letošní ročník Extraligy ČR družstev.

 
Startovní čísla družstev:
 1. TJ ZIKUDA Turnov 
 2. Sokol Kolín - ABNER Praha 
 3. Bauset Pardubice 
 4. Sokol Plzeň I - INGEM 
 5. Slavoj Poruba
 6. IPM Color Ostrava 
 7. TŽ Třinec 
 8. ŠK Hagemann Slezan Opava 
 9. SC A64 Proclient Grygov 
10. ŠK SK Trinom Zlín 
11. ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS
12. ŠK Mahrla Praha 


Rozlosování utkání:

1. kolo - sobota 6.11.2004 - 10.00 hod.
TJ ZIKUDA Turnov          - ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS 
Sokol Kolín - ABNER Praha - ŠK Mahrla Praha 
Bauset Pardubice          - SC A64 Proclient Grygov 
Sokol Plzeň I - INGEM     - ŠK SK Trinom Zlín 
Slavoj Poruba             - TŽ Třinec 
IPM Color Ostrava         - ŠK Hagemann Slezan Opava 


2. kolo - neděle 7.11.2004 - 9.00 hod.
TJ ZIKUDA Turnov          - ŠK Mahrla Praha 
Sokol Kolín - ABNER Praha - ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS 
Bauset Pardubice          - ŠK SK Trinom Zlín 
Sokol Plzeň I - INGEM     - SC A64 Proclient Grygov 
Slavoj Poruba             - ŠK Hagemann Slezan Opava 
IPM Color Ostrava         - TŽ Třinec 


3. kolo - sobota 4.12.2004 - 10.00 hod.
ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS - TŽ Třinec 
ŠK Mahrla Praha           - ŠK Hagemann Slezan Opava 
SC A64 Proclient Grygov   - Slavoj Poruba 
ŠK SK Trinom Zlín         - IPM Color Ostrava 
TJ ZIKUDA Turnov          - Bauset Pardubice 
Sokol Kolín - ABNER Praha - Sokol Plzeň I - INGEM 


4. kolo - neděle 5.12.2004 - 9.00 hod.
ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS - ŠK Hagemann Slezan Opava 
ŠK Mahrla Praha           - TŽ Třinec 
SC A64 Proclient Grygov   - IPM Color Ostrava 
ŠK SK Trinom Zlín         - Slavoj Poruba 
TJ ZIKUDA Turnov          - Sokol Plzeň I - INGEM 
Sokol Kolín - ABNER Praha - Bauset Pardubice 


5. kolo - sobota 15.1.2005 - 10.00 hod.
TJ ZIKUDA Turnov          - Sokol Kolín - ABNER Praha 
Bauset Pardubice          - Sokol Plzeň I - INGEM 
Slavoj Poruba             - IPM Color Ostrava
TŽ Třinec                 - ŠK Hagemann Slezan Opava
SC A64 Proclient Grygov   - ŠK SK Trinom Zlín
ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS - ŠK Mahrla Praha


6. kolo - sobota 19.2.2005 - 10.00 hod.
Bauset Pardubice          - ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS
Sokol Plzeň I - INGEM     - ŠK Mahrla Praha
Slavoj Poruba             - TJ ZIKUDA Turnov
IPM Color Ostrava         - Sokol Kolín - ABNER Praha
TŽ Třinec                 - SC A64 Proclient Grygov
ŠK Hagemann Slezan Opava  - ŠK SK Trinom Zlín


7. kolo - neděle 20.2.2005 - 9.00 hod.
Bauset Pardubice          - ŠK Mahrla Praha
Sokol Plzeň I - INGEM     - ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS
Slavoj Poruba             - Sokol Kolín - ABNER Praha
IPM Color Ostrava         - TJ ZIKUDA Turnov
TŽ Třinec                 - ŠK SK Trinom Zlín
ŠK Hagemann Slezan Opava  - SC A64 Proclient Grygov


8. kolo - sobota 19.3.2005 - 10.00 hod.
ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS - SC A64 Proclient Grygov
ŠK Mahrla Praha           - ŠK SK Trinom Zlín
TJ ZIKUDA Turnov          - TŽ Třinec
Sokol Kolín - ABNER Praha - ŠK Hagemann Slezan Opava
Bauset Pardubice          - Slavoj Poruba
Sokol Plzeň I - INGEM     - IPM Color Ostrava


9. kolo - neděle 20.3.2005 - 9.00 hod.
ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS - ŠK SK Trinom Zlín
ŠK Mahrla Praha           - SC A64 Proclient Grygov
TJ ZIKUDA Turnov          - ŠK Hagemann Slezan Opava
Sokol Kolín - ABNER Praha - TŽ Třinec
Bauset Pardubice          - IPM Color Ostrava
Sokol Plzeň I - INGEM     - Slavoj Poruba


10. kolo - sobota 16.4.2005 - 10.00 hod.
Slavoj Poruba             - ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS
IPM Color Ostrava         - ŠK Mahrla Praha
TŽ Třinec                 - Bauset Pardubice
ŠK Hagemann Slezan Opava  - Sokol Plzeň I - INGEM
SC A64 Proclient Grygov   - TJ ZIKUDA Turnov
ŠK SK Trinom Zlín         - Sokol Kolín - ABNER Praha


11. kolo - neděle 17.4.2005 - 9.00 hod.
Slavoj Poruba             - ŠK Mahrla Praha
IPM Color Ostrava         - ŠK Sokol Vyšehrad - VISUS
TŽ Třinec                 - Sokol Plzeň I - INGEM
ŠK Hagemann Slezan Opava  - Bauset Pardubice
SC A64 Proclient Grygov   - Sokol Kolín - ABNER Praha
ŠK SK Trinom Zlín         - TJ ZIKUDA Turnov

Vždy se hraje v místě prvně jmenovaného klubu. Bílé figury na 1. šachovnici má vždy tučně uvedené družstvo.

Jakub Fuksík

Komentáře k článku (1):
 
Diskusní příspěvek Tom 01. 10. 2004 15:02

[ Zpět nahoru | mistři světa | info in english ]

NAVRCHOLU.cz