mistři světa      info in english      
TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?
      Vyhledávání
      Pandora

Přihlašte se do e-mailové diskusní konference o šachu

Návod k použití
Archiv příspěvků

      Reklama


Z domova - 20. 09. 2003 19:14

Rozlosování extraligy

Dnes proběhla v Olomouci losovací schůze naší nejvyšší soutěže družstev, na které bylo provedeno vylosování. Přinášíme vám přehled všech utkání.

 
1. kolo - sobota 8.11.2003 - 10.00 hod.

Sokol Kolín - ŠK Trinom Zlín
Sokol Plzeň I - SC A64 Proclient Grygov
TJ TŽ Třinec - ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
TJ Jäkl Karviná - ŠK Mahrla Praha
Bauset Pardubice - IPM Color Ostrava
TJ Slavia Hradec Králové - ŠK Hagemann Slezan Opava


2. kolo - neděle 9.11.2003 - 9.00 hod.

Sokol Kolín - SC A64 Proclient Grygov
Sokol Plzeň I - ŠK Trinom Zlín
TJ TŽ Třinec - ŠK Mahrla Praha
TJ Jäkl Karviná - ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
Bauset Pardubice - ŠK Hagemann Slezan Opava
TJ Slavia Hradec Králové - IPM Color Ostrava


3. kolo - sobota 6.12.2003 - 10.00 hod. 

ŠK Trinom Zlín - IPM Color Ostrava
SC A64 Proclient Grygov - ŠK Hagemann Slezan Opava
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS - Bauset Pardubice
ŠK Mahrla Praha - TJ Slavia Hradec Králové
Sokol Kolín - TJ TŽ Třinec
Sokol Plzeň I - TJ Jäkl Karviná


4. kolo - neděle 7.12.2003 - 9.00 hod.

ŠK Trinom Zlín - ŠK Hagemann Slezan Opava
SC A64 Proclient Grygov - IPM Color Ostrava
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS - TJ Slavia Hradec Králové
ŠK Mahrla Praha - Bauset Pardubice
Sokol Kolín - TJ Jäkl Karviná
Sokol Plzeň I - TJ TŽ Třinec


5. kolo - sobota 10.1.2004 - 10.00 hod.

Sokol Kolín - Sokol Plzeň I
TJ TŽ Třinec - TJ Jäkl Karviná
Bauset Pardubice - TJ Slavia Hradec Králové
IPM Color Ostrava - ŠK Hagemann Slezan Opava
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS - ŠK Mahrla Praha
ŠK Trinom Zlín - SC A64 Proclient Grygov


6. kolo - sobota 7.2.2004 - 10.00 hod.

TJ TŽ Třinec - ŠK Trinom Zlín
TJ Jäkl Karviná - SC A64 Proclient Grygov
Bauset Pardubice - Sokol Kolín
TJ Slavia Hradec Králové - Sokol Plzeň I
IPM Color Ostrava - ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
ŠK Hagemann Slezan Opava - ŠK Mahrla Praha


7. kolo - neděle 8.2.2004 - 9.00 hod.

TJ TŽ Třinec - SC A64 Proclient Grygov
TJ Jäkl Karviná - ŠK Trinom Zlín
Bauset Pardubice - Sokol Plzeň I
TJ Slavia Hradec Králové - Sokol Kolín
IPM Color Ostrava - ŠK Mahrla Praha
ŠK Hagemann Slezan Opava - ŠK Sokol Vyšehrad VISUS


8. kolo - sobota 20.3.2004 - 10.00 hod.

ŠK Trinom Zlín - ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
SC A64 Proclient Grygov - ŠK Mahrla Praha
Sokol Kolín - IPM Color Ostrava
Sokol Plzeň I - ŠK Hagemann Slezan Opava
TJ TŽ Třinec - Bauset Pardubice
TJ Jäkl Karviná - TJ Slavia Hradec Králové


9. kolo - neděle 21.3.2004 - 9.00 hod.

ŠK Trinom Zlín - ŠK Mahrla Praha
SC A64 Proclient Grygov - ŠK Sokol Vyšehrad VISUS
Sokol Kolín - ŠK Hagemann Slezan Opava
Sokol Plzeň I - IPM Color Ostrava
TJ TŽ Třinec - TJ Slavia Hradec Králové
TJ Jäkl Karviná - Bauset Pardubice


10. kolo - sobota 3.4.2004 - 10.00 hod.

Bauset Pardubice - ŠK Trinom Zlín
TJ Slavia Hradec Králové - SC A64 Proclient Grygov
IPM Color Ostrava - TJ TŽ Třinec
ŠK Hagemann Slezan Opava - TJ Jäkl Karviná
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS - Sokol Kolín
ŠK Mahrla Praha - Sokol Plzeň I


11. kolo - neděle 4.4.2004 - 9.00 hod.

Bauset Pardubice - SC A64 Proclient Grygov
TJ Slavia Hradec Králové - ŠK Trinom Zlín
IPM Color Ostrava - TJ Jäkl Karviná
ŠK Hagemann Slezan Opava - TJ TŽ Třinec
ŠK Sokol Vyšehrad VISUS - Sokol Plzeň I
ŠK Mahrla Praha - Sokol Kolín

Jakub Fuksík

Související odkazy:

Komentáře k článku (3):
 
Diskusní příspěvek neznámý autor 06. 10. 2003 22:47
Diskusní příspěvek fredy 07. 10. 2003 15:23
Diskusní příspěvek jkghk 12. 10. 2003 13:50

[ Zpět nahoru | mistři světa | info in english ]

NAVRCHOLU.cz