mistři světa      info in english      
TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?
      Vyhledávání
      Pandora

Přihlašte se do e-mailové diskusní konference o šachu

Návod k použití
Archiv příspěvků

      Reklama


Z domova - 22. 12. 2003 14:59

Smirin získal losinského kapra

Israelský velmistr Ilja Smirin se stal vítězem kvalitně obsazeného 11. ročníku mezinárodního turnaje O losinského kapra 2003, který s konal 13.12.2003 v Loučné-Koutech nad Desnou.

 
Konečné pořadí
Poř.Jméno                FELO EloN Klub                        Body  MBuch
--------------------------------------------------------------------------
  1 Smirin, Ilia         2670      Izrael                      8.5   44.0
  2 Holemář, David       2340      ŠK Duras BVK                7.5   41.0
  3 Dydyshko, Viacheslav 2556      Bělorusko                   7.5   40.5
  4 Veselovski, Serguei  2409      Rusko                       7.5   39.5
  5 Kovalev, Andrei      2572      Bělorusko                   7     45.5
  6 Mudrák, Josef        2387      Slavoj Poruba               7     41.0
  7 Vrátný, Radim        2211      ŠKSvinov                    7     40.0
  8 Kičmer, Petr              1000 Havířov                     7     37.5
  9 Zatloukal, Petr      2076      Agentura 64 Grygov          7     36.5
 10 Strašil, Pavel       2154      Loko Zábřeh                 6.5   44.0
 11 Štoček, Jiří         2545      Sokol Ingem Plzeň           6.5   41.0
 12 Meduna, Eduard       2432      ŠK Sokol Vyšehrad VISUS     6.5   40.5
 13 Velička, Petr        2439      IPM Color Ostrava           6.5   40.5
 14 Karlík, Vladimír     2296      TJ Jäkl Karviná             6.5   39.0
 15 Blümel, Otto         2215      Slavia Kroměříž             6.5   38.0
 16 Frnka, René          2196      TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6.5   36.5
 17 Krejčí, Jan jr.      2172      Tatran Litovel              6.5   36.0
 18 Matoušek, Petr       2139      Agentura 64 Grygov          6.5   36.0
 19 Kaňovský, David      2298      Agentura 64 Grygov          6     43.5
 20 Novotný, Michal      2191      Polabiny Pardubice          6     41.0
 21 Zelenka, Milan       2165      TJ Mořkov                   6     39.5
 22 Smištíková, Ksenija  2124      Rusko                       6     39.5
 23 Bureš, Vít           2177      Duras BVK Brno              6     39.0
 24 Vrána, František     2305      ŠK Staré Město              6     38.0
 25 Navrátil, Jiří sr.   2185      TJ UNEX Uničov ŠK           6     37.5
 26 Urbanec, Ladislav    2242      Brno                        6     37.0
 27 Orgoň, Dušan         2167      Slovensko                   6     36.0
 28 Sojka, Aleš          2131      MKS Holešov                 6     35.5
 29 Holušová, Táňa       2170      BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek        6     34.5
 30 Slaměník, Jan        2063      TJ Břidličná                6     33.5
 31 Bartoníček, Zdeněk   2128      Beseda Plzeň                6     33.5
 32 Píše, Jan                 2015 Loko Brno                   6     33.0
 33 Reichl, Roman             1822 Loko Zábřeh                 6     31.5
 34 Blümelová, Zdeňka    2071      Slavia Kroměříž             6     31.5
 35 Staněk, Stanislav    2088      Brno                        6     30.5
 36 Michenka, Jozef      2339      Slezan Opava                5.5   45.0
 37 Přidal, Ondřej       2210      Duras BVK Brno              5.5   44.0
 38 Bělunek, Vladimír    2305      Tatran Litovel              5.5   40.5
 39 Novosák, Jiří        2305      ŠK Frýdek-Místek            5.5   40.5
 40 Krejčí, Jan sr.      2190      Tatran Litovel              5.5   40.0
 41 Vyskočil, Neklan     2335      Duras BVK Brno              5.5   39.5
 42 Dittrich, Pavel      2182      TJ Náměšť nad Oslavou       5.5   39.0
 43 Karhánek, Pavel      2159      TJ Mořkov                   5.5   35.5
 44 Valenta, Vít jr.     2184      A64 Grygov                  5.5   34.0
 45 Mičulka, Petr        2093      TJ Náměšť nad Oslavou       5.5   33.5
 46 Najdzionek, Boleslaw 2011      Polsko                      5.5   32.5
 47 Smištík, Milan       2303      Uherský Ostroh              5     37.5
 48 Vicenec, Roman            1951 ŠK Šumperk                  5     37.5
 49 Štec, František      2116      Spartak Přerov              5     37.0
 50 Růžička, Zdeněk      2137      Lokomotiva Praha            5     36.5
 51 Stratil, Ladislav    2202      ŠK Šumperk                  5     36.5
 52 Ondrejka, Pavel           1855 TJ Kovohutě Břidličná       5     36.0
 53 Stehlík, Jiří        2155      Sokol Kolín                 5     35.0
 54 Šnyta, Zdeněk        2097      TJ Respekt Frenštát         5     35.0
 55 Matl, Rostislav           1913 SK Prostějov                5     35.0
 56 Vaněk, Ladislav           1972 TJ Kovohutě Břidličná       5     34.5
 57 Tejkal, Jiří         2063      Loko Praha                  5     34.0
 58 Macíček, Jan         2223      ŠK Frýdek-Místek            5     34.0
 59 Kozák, Karel              1853 TJ Kovohutě Břidličná       5     33.0
 60 Káňa, Pavel          2164      Jäkl Karviná                5     32.5
 61 Košťál, Otakar       2113      NH Ostrava                  5     32.5
 62 Ratolístka, Josef    2083      Mládí Praha                 5     32.0
 63 Smékal, Zdeněk            1805 Sigmia Olomouc              5     32.0
 64 Lejsal, Slavomil          1997 TJ Velké Losiny             5     32.0
 65 Pán, Vladimír        2101      TJ Kovohutě Břidličná       5     31.0
    Kopkan, Pavel             1807 Gordic Jihlava              5     31.0
    Růžička, Milan       2060      Loko Zábřeh                 5     31.0
 68 Odstrčil, Martin          1825 ŠK Loštice                  5     30.5
 69 Pravec, Vojtěch           1505 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek        5     29.5
 70 Koleniak, Marek           1577 ŠK Loštice                  5     29.0
 71 Kažmierski, Zbygněv       1800 Polsko                      5     28.0
 72 Směták, Václav            1960 TJ Sokol Praha-Vršovice     5     26.5
 73 Motyka, Michal       2237      Polsko                      4.5   39.0
 74 Holík, Jiří               1000 TJ Respekt Frenštát         4.5   38.5
 75 Zemánek, Filip            1649 TJ Kovohutě Břidličná       4.5   35.0
 76 Komprda, Pavel            2037 OREL Ořechov                4.5   34.5
 77 Trávníček, Petr      2248      Tatran Litovel              4.5   34.0
 78 Malina, Tomáš             1669 Unie Hlubina Ostrava        4.5   33.5
 79 Volek, Karel              1895 DDM Mohelnice               4.5   33.0
 80 Till, Eduard              1644 TJ Řetězárna Česká Ves      4.5   31.5
 81 Milián, Milan             1927 Slavoj Bruntál              4.5   31.5
 82 Valenta, Vít sr.          1857 A64 Grygov                  4.5   31.0
 83 Mathon, Dimitrij          1873 SK Přerov                   4.5   30.5
 84 Hradský, Aleš             1545 SK Prostějov                4.5   30.0
 85 Šikula, František         1578 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek        4.5   30.0
 86 Škovroň, Josef            1731 TJ Zlaté Hory               4.5   29.5
 87 Řehůřek, Jiří             1711 Průkopník-Petria Brno       4.5   29.5
 88 Vašut, Pavel              1250 VMS Sosnová – Lichnov       4.5   29.0
 89 Korycji, Jozef            1933 Polsko                      4.5   28.5
 90 Porč, Pavel               1573 OREL Ořechov                4.5   27.5
 91 Ondruch, Jiří             1250 Sigmia Olomouc              4.5   27.0
 92 Koukolík, Antonín         1570 První Brněnská              4.5   26.5
 93 Bělunek, Zdeněk           1791 TJ Hutisko Solanec          4     36.0
 94 Vymětal, Milan            1839 MKS Holešov                 4     35.5
 95 Růžičková, Radka          1848 Loko Krnov                  4     33.5
 96 Bálek, Jiří               1100 ŠK Loštice                  4     32.5
 97 Kubelová, Soňa            1514 Loko Krnov                  4     32.5
 98 Prucek, Ladislav          1799 Sokol Přemyslovice          4     32.0
 99 Drtil, Lubomír            1723 Jiskra Rýmařov              4     32.0
100 Nepožitek, Svatomír       1847 TJ Kovohutě Břidličná       4     31.5
101 Kropáč, Zdeněk            1648 Sokol Štíty                 4     31.5
102 Nytrová, Adéla            1600 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek        4     31.0
103 Kořínek, Jaroslav         1756 ŠKSvinov                    4     30.5
104 Klus, Jan                 1581 VMS Sosnová – Lichnov       4     30.5
105 Navrátilová, Alena        1697 TJ UNEX Uničov ŠK           4     30.5
106 Staněk, Petr              1789 Sokol Postoupky             4     30.0
107 Klaban, Roman             1701 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4     30.0
108 Menčík, Pavel             1000 Duras BVK Brno              4     29.0
109 Berger, Oldřich           1250 ŠK Šumperk                  4     27.5
110 Hrbáček, Jaromír          1747 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4     27.5
111 Naučuk, Igor              1000 VMS Sosnová – Lichnov       4     27.5
112 Zatylny, Jan              1800 Polsko                      4     27.0
113 Gronych, Bořek            1460 ŠK Šumperk                  4     27.0
114 Kolář, Zdeněk             1000 VMS Sosnová – Lichnov       4     27.0
115 Kymperger, Vojtěch        1633 Spartak PS Přerov           4     25.0
116 Zahradníček, Petr         1250 ŠK Stavenice                4     24.5
117 Štukner, Šimon            1587 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek        3.5   34.5
118 Kozák, Vladimír           1674 Slavoj Bruntál              3.5   31.5
119 Kubíček, Pavel            1852 OREL Ořechov                3.5   30.0
120 Müller, Daniel            1250 TJ Zlaté Hory               3.5   29.0
121 Ciffra, Petr              1250 ŠK Šumperk                  3.5   29.0
122 Cagašík, Petr        2106      Holešov                     3.5   28.5
123 Stabrava, Lukáš           1250 TJ Řetězárna Česká Ves      3.5   28.0
124 Lipčák, Jiří              1100 Sokol Štíty                 3.5   28.0
125 Müller, Michal            1250 TJ Zlaté Hory               3.5   27.5
126 Hanousek, Vojtěch         1649 ŠK SDH Stavenice            3.5   27.5
127 Mach, Tomáš               1502 TJ Řetězárna Česká Ves      3.5   26.5
128 Motyka, Joanna            1400 Polsko                      3.5   25.5
129 Vránová, Jarmila          1610 ŠK Staré Město              3.5   25.5
130 Grmela, Kamil             1000 Loko Krnov                  3.5   25.0
131 Hetcl, Zdeněk             1250 ŠK Stavenice                3.5   24.0
132 Juchelka, Lubomír         1250 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 3     32.0
133 Motyka, Elžbieta          1600 Polsko                      3     30.5
134 Milfort, Václav           1531 Loko Zábřeh                 3     29.5
135 Gronych, Leoš             1100 ŠK Šumperk                  3     27.5
136 Mikolášek, Pavel          1000 VMS Sosnová – Lichnov       3     27.0
137 Tomášková, Tereza         1528 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek        3     26.5
138 Crhák, Petr               1250 Velké Losiny                3     26.0
139 Ciffra, Michal            1250 ŠK Šumperk                  3     25.5
140 Sedlák, Jiří              1000 ŠK Loštice                  3     25.0
141 Kosour, Karel             1548 První Brněnská              3     24.5
142 Hájek, Jan                1250 ŠK Stavenice                3     23.5
143 Navrátil, Jiří jr.        1100 TJ UNEX Uničov ŠK           3     23.5
144 Kolář, Hynek              1250 TJ Velké Losiny             3     23.5
145 Šnevajs, Matěj            1100 Agentura 64 Grygov          3     22.0
146 Blažek, Adam              1250 Agentura 64 Grygov          3     22.0
147 Dvořák, Libor             1000 TJ Řetězárna Česká Ves      3     21.5
148 Košelová, Jana            1000 VMS Sosnová – Lichnov       3     21.0
149 Zbránek, Miloš            1000 Šumperk                     2.5   27.0
150 Špirka, Josef             1250 TJ Velké Losiny             2.5   26.0
151 Gawlas, Roman             1100 TJ Řetězárna Česká Ves      2.5   25.5
152 Kostecký, Jan             1000 ŠK Šumperk                  2.5   22.5
153 Nádvorníková, Jana        1100 Agentura 64 Grygov          2.5   21.5
    Mocko, Štefan             1000 TJ Řetězárna Česká Ves      2.5   21.5
155 Wrožina, František        1000 TJ Řetězárna Česká Ves      2.5   20.5
156 Pišl, Ondřej              1000 DDM Mohelnice               2     23.5
157 Till, Jakub               1000 TJ Řetězárna Česká Ves      2     22.0
158 Procházka, Josef          1000 DDM Mohelnice               2     21.5
159 Chabroň, Jaroslav         1000 VMS Sosnová – Lichnov       2     20.0
160 Byrtus, Vladimír          1000 VMS Sosnová – Lichnov       2     20.0
161 Snášelová, Kamila         1000 Jihlava nereg.              1.5   23.5
162 Vršan, Jakub              1000 TJ Řetězárna Česká Ves      1.5   20.0
163 Kopkan, Patrik            1000 Jihlava nereg.              1     20.5
164 Dobrotová, Lenka          1240 Loko Zábřeh                 0     17.0

Startovní listina

 1.  Smirin, Ilia          ISR  2670 gm  Izrael                     
 2.  Kovalev, Andrei       BLR  2572 gm  Bělorusko                  
 3.  Dydyshko, Viacheslav  BLR  2556 gm  Bělorusko                  
 4.  Štoček, Jiří               2545 gm  Sokol Ingem Plzeň          
 5.  Velička, Petr              2439 im  IPM Color Ostrava          
 6.  Meduna, Eduard             2432 gm  ŠK Sokol Vyšehrad VISUS    
 7.  Veselovski, Serguei   RUS  2409 im  Rusko                      
 8.  Mudrák, Josef              2387 fm  Slavoj Poruba              
 9.  Holemář, David             2340 fm  ŠK Duras BVK               
10.  Michenka, Jozef            2339 im  Slezan Opava               
atd.

Jakub Fuksík

Související odkazy:

Komentáře k článku (0):
 

[ Zpět nahoru | mistři světa | info in english ]

NAVRCHOLU.cz