TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?

Z domova - 16. 11. 2002 17:56

Zářijové akce v Bučovicích

Organizátoři z Bučovic uspořádali opět několik akcí pro mládež.

Bučovická arkáda

Tradiční dvouvíkendový turnaj na elo listinu ČR "Bučovická arkáda" vyhrál překvapivě až sedmý nasazený Jiří Pospíšil (ŠK Horáček Sudoměřice) se 7 body. Další pořadí: 2. P. Pisk (Duras Brno), 3. F. Růžička (Bučovice) oba 6,5 b., 4. L. Kňazovčík (Staré Město) 6 b., 5. P. Kapusta (Uh. Ostroh), 6. P. Kunčar (Bučovice) oba 5,5 b. Turnaj uspořádal Klub šachistů TJ Bučovice ve spolupráci s gymnáziem a motelem Arkáda, na zajímavé ceny přispěl G - Systém a.s. Bučovice.

"O přeborníka bučovických škol"

Dům dětí a mládeže s Klubem šachistů uspořádal 17. ročník soutěže o nejlepšího žákovského šachistu města. Ve finálovém turnaji hraném v cukrárně firmy KORLAN bez problémů zvítězila Barbora Zavadilová (gymnázium) s plným počtem 6 b. Získala velký dort od firmy KORLAN CZ s.r.o. Bučovice a na rok putovní trofej - velkou vyřezávanou šachovou figuru - koně. Další pořadí: 2. Jan Rauš (gymn.) 5 b., 3. Tomáš Zeman (gymn.) 4 b., 4. Tomáš Suchánek (ZŠ 710) 3 b. a 5. Vít Sedlář (ZŠ 711).