TIP: Víte, že jsou články tříděny do rubrik a můžete je podle nich prohlížet?

Návod k použití
Archiv příspěvků

03. 03. 2002 20:52 - Ze světa

Linares 2002, 1.-7. kolo

Za účasti Garry Kasparova probíhá ve španělském Linares superturnaj 20. kategorie. Po polovině turnaje je v čele právě Kasparov následován domácím překvapením Vallejo Ponsem. Bodové rozdíly jsou zatím minimální.

celá zpráva | Komentáře: žádné

03. 03. 2002 17:47 - Ze světa

NAO Masters 2002

S velkým náskokem zvítězila na superturnaji ve francouzském Cannes dvojice hráčů Veselin Topalov a Boris Gelfand. Propadákem byl naopak výsledek Alexandera Morozeviche, který 5 prohrál a skončil suveréně poslední.

02. 03. 2002 20:42 - Ze světa

Velmistrovská norma pro Kaloda

Výborného výsledku dosáhl na obřím openu ve francouzském Cappelle la Grande Radek Kalod. Se ziskem 7 bodů obsadil mezi 678 účastníky výborné 10. místo. Mnohem více ho však jistě potěšil zisk velmistrovské normy. Další náš zástupce Sergej Movsesian skončil na 15. místě.

28. 02. 2002 20:01 - Ze světa

Navara vítězně v Dánsku

David Navara se stal vítězem velmistrovského turnaje v dánském Morso. Ziskem 6 bodů navíc splnil i velmistrovskou normu.

28. 02. 2002 15:21 - Ze světa

Malakhov vítězem Valle d'Aosta Openu

Rus Vladimir Malakhov se stal vítězem finálového turnaje evropské grand prix, který se konal ve Valle d'Aosta v Itálii. Vlastimil Babula obsadil 10. místo, Tomáš Polák skončil třicátý.

02. 02. 2002 10:58 - Ze světa

Běljavského triumf v Lublani

Vítězem velmistrovského turnaje ve slovinské Ljublani se stal domácí Alexander Běljavskij.

celá zpráva | Komentáře: 1

29. 01. 2002 10:58 - Ze světa

Wijk aan Zee 2002, závěrečné kolo

Náhradník premiantem!

28. 01. 2002 10:56 - Ze světa

Wijk aan Zee 2002, 12. kolo

Kolo před koncem vedou Barejev a Grischuk.

27. 01. 2002 10:55 - Ze světa

Wijk aan Zee 2002, 11. kolo

Chalifman rozdrtil Barejeva ve 20 tazích! Ve vedení je čtveřice hráčů!!!

26. 01. 2002 10:55 - Ze světa

Wijk aan Zee 2002, 10. kolo - partie kola

Nejzajímavjší partií kola byl souboj Grischuk-Gelfand, který vám přinášíme i s komentáři.